7.8 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

Rita Ora ndryshon stilin

Rita Ora ka shfaqur linjat joshëse në palestër. Ky ekspozim erdhi nga udhëtimi i saj luksoz në Nju Jork.

33-vjecarja ndau në Instagram disa foto mahnitëse nga udhëtimi i saj në “Big Apple”, i cili ishte i mbushur me talk show dhe darka të mira.

Edhe pse është gjithmonë në vëmendje, ajo dha një paraqitje të shkurtër të vetes duke mos marr pjesë në një ngjarje të mbushur me yje.

Më sy bie edhe stili i ri i flokëve, pantallona të zeza saten dhe një zinxhir të vendosur tek barku.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA