24.2 C
Pristina
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Rina Balaj lanson këngën e re “DashuRinë” – merr vëmendje me paraqitjen në videoklip

Artistja e njohur shqiptare, Rina Balaj, ka prezantuar projektin e ri muzikor.

Këngëtarja nga Istogu vjen me “DashuRinë”, që e ka realizuar edhe nga ana vizuale.

Ajo ka bërë një paraqitje të mahnitshme në klip e po ashtu e ka interpretuar në mënyrë të veçantë.

Kjo këngë vlen të ceket se mori mbi 200 mijë klikime vetëm pak orë që nga lansimi.

Rina shquhet për vokalin si dhe për tekstet që sjell, ndonëse këtë periudhë ka qenë më aktive. /Telegrafi/

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA