11.7 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

Pse Cillian Murphy nuk pranon të bëjë foto me mbështetësit e tij?!

Cillian Murphy ka folur në lidhje me karrierën dhe jetën e tij profesionale dhe jo vetëm.

Ai gjithashtu ka zbuluar edhe arsyen se pse nuk pranon të bëjë foto me fansat dhe mbështetësit e tij.

“Unë nuk bëj foto. Sapo fillova ta bëja këtë, ndryshoi jetën time. Thjesht mendoj se është më mirë të përshëndes dhe të bëjmë një bisedë të vogël. Unë ua them këtë shumë njerëzve, ju e dini, miqve të mi aktorë, dhe ata janë thjesht si: Ndihem shumë keq”.

Pra, ju nuk keni nevojë për një regjistrim fotografik të çdo vendi ku keni qenë brenda një dite.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA