19.6 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

Princi William tregon se si është gjendja shëndetësore e Kate Middleton

Princi William ka dhënë detaje për shëndetin e bashkëshortes së tij Kate Middleton pas paraqitjes së tij të fundit të detyrave të tij zyrtare.

Ai kishte bërë një ndalesë në James Place Newcastle në Anglinë verilindore kur u pyet për shëndetin e gruas së Uellsit dhe të fëmijëve të tyre.

Princi William tha se të gjithë janë mirë me shëndet e po ashtu edhe Kate.

“A e ke problem nëse të pyes se si janë me shëndet gruaja dhe fëmijët e tua”, e pyeti një grua. Më pas, Princi i Uellsit nuk hezitoi të përgjigjej.

“Të gjithë jemi mirë, faleminderit”, deklaroi ai, derisa të njëjtën përgjigje e dha kur u pyet specifikisht për shëndetin e Kate.

Kate Middleton kishte tronditur botën muaj më parë kur njoftoi se ishte diagnostikuar me kancer derisa ka filluar trajtimin me kimioterapinë parandaluese. /Telegrafi/

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

Vdes meteorologu Sylë Tahirsylaj

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA