11.7 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

Pas spekulimeve mbi gjendjen shëndetësore, Kate Middleton shfaqet në publik me Princin William

Princesha Kate Middleton i është rikthyer jetës së përditshme pas ndërhyrjes kirurgjikale që kreu disa javë më parë. 42-vjeçarja u pa duke hyrë në një dyqan ferme së bashku me princin William, që ndodhet afër shtëpisë së tyre në Adelaide.

Sipas njerëzve që e kishin parë, ajo dukej e lumtur, e relaksuar dhe e shëndetshme, teksa ecte krah bashkëshortit të saj.

Sipas The Sun, ka qenë një fundjavë e ngarkuar për Princeshën, pas lajmeve për fotografinë e edituar, që u publikua më 8 mars, në Ditën e Gruas.

Edhe javët e fundit, memet dhe teoritë e konspiracionit kanë shkaktuar shqetësime dhe pyetje mbi gjendjen aktuale të Princeshës.

Spekulimet u intensifikuan më tej pikërisht pasi Pallati Kensington publikoi foton e edituar, për të cilën vetë Kate kërkoi falje.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA