10.4 C
Pristina
E hënë, 2 Tetor, 2023

Parashikimi i motit për sot dhe nesër

Dita e sotme në vendin tonë do të jetë kryesisht me temperatura të larta dhe mot të nxehtë.

Temperaturën minimale do e mbajë Ferizaj me 11 gradë Celsius, ndërsa atë maksimale Prishtina me 31 gradë Celsius.

Edhe dita e nesërme në Kosovë pritet të jetë me kushte të njëjta meteorologjike.

Temperaturën minimale do e mbajë Gjilani me 12 gradë Celsius, ndërsa atë maksimale Prishtina me 33 gradë Celsius. /atvlive.tv

Parashikimin e plotë të motit, për rajon dhe Evropë, mund ta gjeni në videon e mëposhtme:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

LAJME TË TJERA