20.1 C
Pristina
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Parashikimi i motit për sot

Ditën e sotme parashikohet të mbajë mot me diell dhe vranësira.

Gjatë pasdites ka mundësi të ketë ndonjë reshje të izoluar, kryesisht në zonat malore, njofton Meteo Kosova, transmeton Sinjali.

Temperaturat minimale do të lëvizin prej 14 deri në 16°C, ndërsa ato maksimale prej 29 deri në 32°C.

Era do fryjë drejtimesh të ndryshme me shpejtësi prej 10-38 km/h.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA