Parashikimi i motit me Erza Hotin

Dita e sotme në Kosovë pritet të ketë kryesisht reshje të shiut.

Temperatura minimale do të jetë në Gjakovë me 11 gradë Celsius, ndërsa maksimalja pritet që të jetë në Prizren me 22 gradë Celsius.

Edhe dita e nesërme në Kosovë pritet të ketë kryesisht reshje të shiut.

Temperatura minimale do të jetë në Gjakovë me 11 gradë Celsius, ndërsa maksimalja në Pejë me 23 gradë Celsius.

Parashikimin e plotë të motit, për rajon dhe Evropë, mund ta gjeni në videon e mëposhtme:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

26 vjet nga masakra në Lybeniq

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA