25.8 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

“Nuk kanë pasur kurrë vajzë të bukur nga Kosova”, një video e Rita Orës po bën xhiron në internet

Artistja shqiptare me famë botërore, Rita Ora, ka publikuar një video në TikTok, e cila është bërë virale në rrjetet sociale.

Ajo këndoi një pjesë të këngës së njohur Jump nga Tyla, Gunna dhe Skillibeng, por bëri një modifikim të vogël të tekstit.

Si gjithmonë, artisja që nuk lë vend pa përmendur Kosovën, vendosi që pikërisht tek kjo këngë të përmend emrin e vendlindjes.

“Nuk kanë pasur kurrë një vajzë të bukur nga Kosova, më shohin mua dhe tani kjo është ajo që preferojnë”, këndonte Rita Ora, por në anglisht.

Prej kur publikoi këtë video në TikTok, kjo videos e artistes shqiptare të hitit “Anywhere” është bërë virale kudo në rrjetet sociale.

Kënga Jump, nga artistët Tyla, Gunna dhe Skillibeng numëron miliona klikime në YouTube.

@ritaoraI said what i said… 🇽🇰

♬ original sound – Rita Ora

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA