31.8 C
Pristina
E premte, 12 Korrik, 2024

Nëna i erdhi surprizë në dasmë ani pse e kishte braktisur kur ishte veç tetëmuajsh

Nevrij Ademi nga Tetova, në emisionin STUDIO A në ATV, ka rrëfyer një histori te tije shumë emocionale.

Ai madje ka treguar se deri në moshën 14-vjeçare nuk e dinte se gruaja e cila e kishte rritur, në fakt ishte njerka e tij dhe jo nëna biologjike.

Historia e takimit të tij të parë me nënën biologjike është sa tejet prekëse.

I riu tregon se si në dasmën e tij, nëna kishte refuzuar të shkonte, por më pas, ajo i kishte bërë befasinë, për të cilën thotë se nuk do ta harrojë tërë jetën.

Rrëfimin e plotë të tij e gjeni në videon më poshtë:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA