11.3 C
Pristina
E shtunë, 25 Maj, 2024

Ndahen Justin Bieber dhe Hailey Baldwin?

Një person i afërt me Justin dhe Hailey Bieber, ka folur për marrëdhënien e çiftit disa javë pas thashethemeve për një ndarje të mundshme ose një lloj mosmarrëveshjeje martesore.

Në fund të shkurtit, babai i Hailey, Stephen Baldwin, kërkoi “lutje” për çiftin, duke shkaktuar shqetësime se diçka po ndodhte prapa skenave. Themeluesja e Rhode Skin thuhet se ishte “jo e kënaqur” me kërkesën, e cila e vendosi marrëdhënien e saj me Justin në qendër të vëmendjes.

Ajo adresoi thashethemet rreth tyre në një postim muajin e kaluar. Tani, një burim i afërt me ta po zbulon se si po vazhdon marrëdhënia e Hailey dhe Justin.

Një burim i tha People se Justin dhe Hailey “janë shumë mirë”.

“Nuk ka asnjë divorc dhe asnjë të vërtetë për këtë”, theksoi burimi, duke shtuar, “Ata janë shumë, shumë të lumtur”.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA