28.6 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

Me vajzën në krahë, Kiara Tito publikon foton e ëmbël të Luizit me të voglën e tyre

Moderatorja Kiara Tito dhe Luiz Ejlli ditën e djeshme janë bërë prindër për herë të parë.

Lajmin e ëmbël e kanë bërë të ditur vetë çifti përmes një postimi në rrjetet sociale, duke treguar se vajza e tyre dhe moderatorja janë në një gjendje të mirë shëndetësore.

Luna Marí Ejlli është emri që Luizi dhe Kiara kanë pagëzuar vogëlushen e tyre.

Ditën e sotme, moderatorja ka ndarë me ndjekësit në InstaStory një foto të Luizit duke mbajtur të voglën e tyre në krahë.

Këngëtari duket shumë i lumtur me të voglën e tij, e cila i dha emrin baba për herë të parë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA