23.4 C
Pristina
E premte, 12 Korrik, 2024

Mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme, “Plisat”: Nuk ka problem dhe ne do të kthehemi përsëri

“Plisat” kanë dalë me komunikatë për shtyp pasi mbetën pa bileta për ndeshjen e sontme Shqipëri – Ishujt Faroe.

Tifozët prishtinas thonë se e kanë përfunduar misionin e tyre me sukses dhe se do të kthehen përsëri, në festa dhe në ditë të vështira, siç kanë bërë gjithmonë.

“Kur të gjithë ia kthyen shpinën kombëtares, ne ishim aty! Këta të njejtit, të pandalshmit, të pashantazhueshmit, të vetmit, “kriminelat”, “tradhëtarët”… ne do të jemi gjithmonë aty. Pavarësisht ndërhyrjeve të politikës, e të kujtdo, do të jemi përherë e më të fortë… “, shkruan në njoftimin e “Plisave”.

Federata Shqiptare e Futbollit i la pa bileta tifozët e zjarrtë të Kombëtares për ndeshjen e sontme, ndonëse nuk e dha asnjë arsyetim për këtë vendim.

Më poshtë mund ta lexoni komunikatën e tifo-grupit prishtinas.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA