19.5 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

Man Utd zyrtarizon largimin e Varanes

Manchester United sapo ka konfirmuar se Raphael Varane do të largohet në fund të sezonit si futbollist i lirë.

Mbrojtësi francez është ndarë me marrveshje të dyanshme me skuadrën e madhe angleze. Varane asnjëherë nuk ka arritur të tregoi vlerat e tij te United, që nga transferimi nga Real Madridi.

Për Varanen ka interesim nga Franca, Itali dhe liga arabe.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA