​Liverpooli e Arsenali në garë për mbrojtësin e Eintracht Frankfurtit

Siç bëhet e ditur nga gazetari i njohur gjerman, Florian Plettenberg, Liverpooli dhe Arsenali kanë shprehur interesim në mbrojtësin e Eintracht Frankfurtit, William Pacho.

Po ashtu, Eintracht Frankfurti është i vetëdijshëm për interesimin nga dy gjigantët anglezë, raporton KosovaPress.

22 vjeçari do të lejohet të largohet nga Eintracht gjatë verës vetëm nëse paguhet shuma mes 50-60 milionë eurosh. Çmimi është vendosur.

Pacho ka kontratë me Eintracht Frankfurtin deri në qershor të vitit 2028, dhe konsiderohet njëri nga lojtarët kyç të skuadrës gjermane.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA