12.7 C
Pristina
Friday

LIBERO

me Resul Sinanin

LIBERO është emision i mbrëmjes, i formatit talk show. Ashtu si kuptimi i emrit, që do të thotë LIRI, emisioni do të frymojë liri në qasjen dhe trajtimin e temave, në përzgjedhjen e të ftuarve, në shprehjen e ideve, qëndrimeve dhe bindjeve në raport me fenomenet shoqërore. LIBERO do të transmetohet dy herë në javë, të hënën dhe të premten prej orës 20:30.

Në të dy ditët do të vijë në formate të ndryshme. Të hënën do të ketë format debati rreth temave nga fusha të ndryshme, por duke iu ikur temave të forta për ngjarjet e ditës, kurse të premten do të jetë një talk show ku personazhet e spikatura nga jeta publike me rrëfimet, eksperiencat dhe qëndrimet e tyre do të jenë në qendër të vëmendjes.

Orkestra e ATV, do të jetë pjesë e emisionit dhe me performancat e saj do ta begatojë artistikisht emisionin LIBERO.

Video thumbnail
Të premtën nga ora 20:30, ndiqeni emisionin Libero me Resul Sinanin në ATV
01:51
Video thumbnail
Enver Idrizi rrëfen për herë të parë, pasi mori çmimin “Legjendë e Karatesë Botërore”
05:05
Video thumbnail
Aty ku i filloi hapat e parë kampioni Enver Idrizi, flet nga Tetova Besnik Murati
09:01
Video thumbnail
Komandanti Shefki Abdullahu tregon se si karateisti Enver Idrizi ndihmoi familjet në nevojë
08:20
Video thumbnail
Emocionuese, ja çfarë poezie i kushton vajzës së tij të vetme Enver Idrizi
03:41
Video thumbnail
“Fitorja ime më e madhe është liria e Kosovës”, thotë kampioni Enver Idrizi
09:30
Video thumbnail
Kjo është vajza e kampionit Enver Idrizi, pse jeton e ndarë nga ai?
04:51
Video thumbnail
Si askush nuk guxoi t’ia ngucë motrën e tij të vetme, tregon karateisti
05:40
Video thumbnail
Me lot në sy, kampioni Enver Idrizi kujton nënën e tij të ndjerë
05:01
Video thumbnail
LIBERO me Resul Sinanin - 29.11.2021 ATV
02:04:44
Video thumbnail
Plasin të qeshurat në studio, ja çfarë i ndodhi Shpetim Deskut në një hotel në Zvicër
06:17
Video thumbnail
LIBERO me Resul Sinanin - 26.11.2021 ATV
02:04:37
Video thumbnail
‘Debat’ me fyerje e ofendime ndërmjet Shpetim Deskut e Xhevdet Pozhari ‘Shokohet’ moderatori Resuli
05:03
Video thumbnail
A do ta kishte këtë sukses Shpetim Desku, nëse nuk do të ishte Valon Maloku i “Përrallë me Tupan”
03:21
Video thumbnail
Cila muzikë ia kujton festën e 28 Nëntorit
03:27
Video thumbnail
Mos u bëni peng i asgjëje, kur të rrëzoheni dijeni se ju bën vetëm më të fortë
03:06
Video thumbnail
Këngëtari Shkodran Tolaj refuzon të këndojë pas tragjedisë që ndodhi në Bullgari
03:27
Video thumbnail
Këto janë tre këngët si kujtimet më të mira të karrierës së Shkodran Tolajt
09:40
Video thumbnail
Komento Foton - Këngëtari përkulet live në emision para figurës së Adem Jasharit
10:06
Video thumbnail
Modelja habit me përgjigjen: Martohem me dikë që e ka rrogën 220 euro
03:18
Video thumbnail
Moment emocionues - Po luftonte me kancerin, ky është premtimi që ia dha djalit të saj
04:51
Video thumbnail
Pasi bëri aksident ia diti vlerën nënës, “tani shkoj çdo natë me e përqafu”
03:27
Video thumbnail
Si u zgjodh më e mira e Skenderajt, e me pas përfaqësoi Kosovën në Egjipt
03:56
Video thumbnail
PYETJET E JETËS
12:20
Video thumbnail
Të premtën nga ora 20:30, ndiqeni emisionin Libero me Resul Sinanin në ATV
02:04

ABONOHU NË KANALIN TONË ZYRTAR NË YOUTUBE