11.5 C
Pristina
E enjte, 22 Shkurt, 2024

​Kupa e Kosovës vazhdon sot me tri ballafaqime

Pas ditës së djeshme ku u zhvilluan dhjetë ndeshje, faza 1/16 e Kupës së Kosovës vazhdon sot edhe me tri ballafaqime të tjera.

Ulpiana përballet me Vjosën, Prishtina e Re e pret Beharin, kurse klubi i themeluar këtë vit, Suhareka do të ketë punë me Trepçën e Mitrovicës, raporton KosovaPress.

Të gjitha këto ndeshje nisin nga ora 12:00.

Deri më tani, skuadrat e kualifikuar në fazën tjetër janë këto: Drita, Ballkani, Feronikeli, Dukagjini, 2 Korriku, Prishtina, Gjilani, Rilindja, Vëllaznimi, Trepça ’89, Llapi dhe Malisheva.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA