19.6 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

Kosova e mposhtë Izraelin edhe me U21-sha

Kosova ka arritur të mposhtë Izraelin dy herë brenda tetë ditëve. Kësaj radhe suksesin e arritën grupmosha U21 e udhëhequr nga Afrim Tovërlani.

3 me 1 ishte rezultati i fitores për Kosovën në ndeshjen e luajtur në Podujevë.

Dy gola nga Krasniqi dhe një nga Tusha mjaftuan për fitoren e “Dardanëve”.

Me këtë fitore, Kosova ka 8 pikë dhe zë vendin e tretë, parapa Polonisë e Gjermanisë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA