18.4 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

Konfirmohet se e dashura e Al Pacino-s është shtatzëne

Al Pacino dhe e dashura e tij Noor Alfallah janë në pritje të një fëmije.

Alfallah është në muajin e tetë të shtatëzanisë dhe ata po presin fëmijën e parë të tyre.

Al Pacino është 83 vjecar kurse Alfallah është 29 vjecare.

Ajo dikur ishte në lidhje dashurie Mick Jagger dhe bilionerin Nicolas Berrggruen.

Aktori është baba i tre fëmijëve me dy gra të ndryshme.

Ky lajm vjen në muajin e njëjtë kur u konfirmua se kolegu dhe miku i tij Robert de Niro, 79 vjecar u bë baba për herë të shtatë me të dashurën e tij, Tiffany Chen.

Të dy aktorët kanë luajtur në filma të përbashkët si The Irishman, Heat dhe The GodFather. /atvlive.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

Vdes meteorologu Sylë Tahirsylaj

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA