19.2 C
Pristina
E premte, 2 Qershor, 2023

Jessie J bëhet nënë për herë të parë

Këngëtarja Jessie J ka njoftuar se është bërë nënë për herë të parë.

Përmes instastory-t, Jessie J zbuloi se u bë nënë e një djali, duke shkruajtur:’’ Një javë më parë e gjithë jeta ime ndryshoi. Djali im erdhi në këtë botë dhe zemra ime u rrit dy herë më shumë. Ndjenja është e papërshkrueshme. Po fluturoj nga dashuria. Ai është magjik’’.

Tutje, këngëtarja shtoi se nuk mund ta besoj ende këtë moment.

Jessie J pati njoftuar për herë të parë shtatzëninë e saj në janar në një video emocionuese të vendosur në këngën e saj “Sunflower”./atvlive.tv/

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_img

LAJME TË TJERA