11.7 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

Gjelal Selimi flet për rrugëtimin dhe sfidat e pjesëtarit të Policisë së Kosovës

Veshja e uniformës së policisë së shtetit për Gjelal Selimin nuk është thjesht vetëm një copë tekstili, ai në këtë uniform mban me vete përgjegjësinë dhe dashurinë që ka për vendin e tij.

Policia e një shteti krijon qetësinë e vepron për drejtësinë andaj edhe këto faktorë ishin nxitës që Gjelali ta donte edhe më shumë këtë rrugëtim.

Por asnjëherë, vështirësitë dhe sfidat nuk kanë arritur t’ia shuajnë dëshirën e tij të madhe për t’i shërbyer vendit.

Si polic trafiku nuk është e vetmja fushë të cilën e ka mbuluar Gjelal Selimi, sepse nga tereni ata janë zgjidhje për shumë probleme por shpesh edhe vet të ekspozuar para rreziqeve./atvlive.tv/

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA