19.6 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

Gazetari i ATV-së jep detajet e fundit pranë objektit të komunës së Zveçanit

Në Zveçan tani situata është e qetë.

Në një lidhje të drejtpërdrejt në emisionin DIREKT, gazetari i ATV-së, Arton Hamiti, nga vendi i ngjarjes tregon se Policia e Kosovës tashmë është e vendosur në objektin e Komunës së Zveçanit, si dhe kryetari i ri, Ilir Peci, vazhdon të qendrojë në objekt.

“Situata tani është e qetë, por kësisoji nuk ka qenë para 2 ose 3 orëve, kur kemi ardhur edhe ne këtu në Zveçan. Aktualisht jam duke u lajmëruar para objektit të Komunës së Zveçanit dhe siç po shihet në pamjet, njësitet e Policisë së Kosovës janë në objektin e Komunës. Nga informacionet që kemi, kryetari Ilir Peci, vazhdon të jetë në objekt”, tregon gazetari Hamiti, i cili raportoi para objektit të Komunës së Zveçanit. /atvlive.tv

Emisionin e plotë e gjeni në videon më poshtë:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA