9.7 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

Dua Lipa publikon emrin e albumit të tretë

Këngëtarja kosovare me famë botërore, Dua Lipa, ka bërë publik emrin e albumit të saj të ri, që do të jetë edhe i treti me radhë.

Lipa ka publikuar në rrjete sociale emrin e albumit, që do të jetë “Radical optimism”.

Këngëtarja 28-vjeçare ka bërë të ditur po ashtu se albumi do të dalë në treg më 3 maj.

Albumi do të përmbajë 11 këngë, përfshirë hitet e fundit “Houdini” dhe “Training Season”.

Dy albumet e para titulloheshin “Dua Lipa” dhe “Future Nostalgia”.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA