14.3 C
Pristina
Monday

Direkt

me Drin Ejupin

“Direkt” është emision informativ i pasdites me Drin Ejupin Ky format me diskutime dhe kronika e sjell aktualitetin ditor nga fusha të ndryshme, me theks të veçantë nga politika, por dhe nga ekonomia, drejtësia, shëndetësia, sporti e kultura. Emri “Direkt” përcjell edhe konceptin e emisionit, i cili është LIVE, jo vetëm në studio, por edhe nga terreni kudo, me ngjarjet në zhvillim.

Video thumbnail
Krasniqi: Edhe unë humba djalin e hallës nga covid-19
02:56
Video thumbnail
Krasniqi: Nuk mundemi të kemi një asociacioni një etnik
03:21
Video thumbnail
Krasniqi: Unë rrugëtimin tim e vazhdojë me Vetëvendosjen
03:26
Video thumbnail
Krasniqi: Kishim ftesë nga presidentja për koncensus të shtyrje të zgjedhjeve
05:06
Video thumbnail
Krasniqi: Në tri komuna garojmë me listën e VV-së
04:16
Video thumbnail
Krasniqi: Kam vizituar mjaftueshëm komuna, nuk ka anime politike
04:05
Video thumbnail
Krasniqi: Programi për bashkëpunim kuftar ka për qëllim avancimin e komunave kufitare
05:05
Video thumbnail
Qehaja: Nuk pritet të ketë impakt të jashtëzakonshëm vendimi për universitet falas
02:26
Video thumbnail
Qehaja: Vendimi i Nagvcit është premtim I kahmotshem I VV-së
05:05
Video thumbnail
Zeka: Qeveria e Kosovës mund të llogarisë në ndihmën e ShBA-së për gazsjellësin
03:35
Video thumbnail
Zeka: Investimi me gaz natyror për Kosovën është I nevojshëm
02:31
Video thumbnail
Zeka: Qeveria e Kosovës është dashur të inicoj një studim që të di koston
02:40
Video thumbnail
Direkt - A ka afat kur qeveria Kurti duhet të vendosë për gazsjellësin? - 17.09.2021 ATV
01:04:16
Video thumbnail
Tolaj: Vaksinat janë të suksesshme
03:21
Video thumbnail
Tolaj: Asnjë hulumtim nuk thotë që me pfizer ka pasur vdekje
01:45
Video thumbnail
Tolaj: Secila vaksinë mund të ketë efekte
01:25
Video thumbnail
Bogiqi: E ndjera nuk ka kërkuar ndihmë në QKMF-në tonë
02:20
Video thumbnail
Bogiqi: Nuk kemi pasur komplikime te asnjë I vaksinuar në Drenas
02:26
Video thumbnail
Bogiqi: Rasti I 23 vjeçares ka ndikuar në numrin e të vaksinuarve
02:31
Video thumbnail
Bogiqi: Vdekja e 23 vjeçares le të mbetet rast I hetuesisë
02:20
Video thumbnail
Familjarët e 23 vjeçares kërkojnë super ekspertizë ligjore
02:36
Video thumbnail
Befason familjari i 23 vjeçares: Asnjë nga familajrët e mi nuk do i lejojë të vasksinohen
02:20
Video thumbnail
Xhemajli: Pas raportimit në media, policia dhe prokurori I shtetit reaguan
03:16
Video thumbnail
Xhemajli: Vendi i punës e detyruan që mbesa ime të vaksinohet
02:46
Video thumbnail
Xhemajli: Zarifja në vitin 2017 e kishte një ndërhyrje
02:40

ABONOHU NË KANALIN TONË ZYRTAR NË YOUTUBE