19.2 C
Pristina
E premte, 2 Qershor, 2023

Direkt nga vendi i ngjarjes: Policia ka arrestuar të dyshuarin për vrasjen e 63-vjeçares

Një grua është vrarë në Pejë pasditen e së premtes, ka konfirmuar Policia e Kosovës.

Gazetari i ATV-së, në një lidhje direkte për edicionin qendror të lajmeve, ka raportuar konfirmimin e Policisë së Kosovës për vrasjen e një 63-vjeçareje, në lagjen Kapeshnicë, në rrugën “Mbreti Zogu” në Pejë dhe arrestimin e të dyshuarit.

Ndonëse policia nuk ka dhënë detaje rreth raportit familjar që viktima me të dyshuarin, që tashmë është i arrestuar, jo zyrtarisht ATV ka mësuar se kemi të bëjmë me një raport fëmijë – nënë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_img

LAJME TË TJERA