2 C
Pristina
E enjte, 7 Dhjetor, 2023
spot_img

Deri në moshën 14 vjeçare nuk e dinte që gruaja që e rriti në fakt ishte njerka, rrëfimi i trishtë i të riut Nevrij Ademi

Nevrij Ademi nga Tetova, në emisionin STUDIO A në ATV, ka rrëfyer një histori te tije shumë emocionale.

Ai madje ka treguar se deri në moshën 14-vjeçare nuk e dinte se gruaja e cila e kishte rritur, në fakt ishte njerka e tij dhe jo nëna biologjike.

Rrëfimin e plotë të tij e gjeni në videon më poshtë:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA