9.7 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

Deputetja e PDK-së, në vikend relaksohet me këndim

Deputetja e Partisë Demokratike të Kosovës, Eliza Hoxha, këtë vikend ka vendosur që të largohet pak nga aktivitetet e përditshme politike.

Në postimin e saj në facebbok, ajo ka shpërndarë një video të motres së saj Pranvera Hoxha, ku kjo e fundit shihet duke luajtur në piano dhe kënduar.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA