24.2 C
Pristina
E shtunë, 13 Korrik, 2024

Deklarata e Afërdita Paqarades pas thashethemeve për ndarje

Missi i parë i Kosovës, Afërdita Paqarada, ishte e ftuar në edicionin e fundit të “The Elite Way” në “ATV”.

Afërdita, ka folur për jetën e saj, përballjen dhe triumfin ndaj sëmundjes së kancerit dhe humbjen e të ëmës, që ka lënë shumë dhimbje pas.

Prezantuesja Elita Rudi e ka pyetur Afërditen edhe për statusin e saj personal, pasi kanë qarkulluar fjalë për ndarje nga bashkëshorti.

Ish Miss Kosova, prerazi ka deklaruar se statusi i saj është “e lumtur” pa dhënë detaje shtesë.

Emisionin e plotë e gjeni në videon më poshtë:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA