11.7 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

ChatGPT sjell një ndryshim të rëndësishëm

Roboti virtual i inteligjencës artificiale, ChatGPT e ka bërë të mundshme që kjo platformë të mund të shfrytëzohet edhe pa pasur qasje me llogari.

Deri së fundmi, kjo mund të hapej vetëm nëpërmjet një emaili valid dhe fjalëkalimi, por tani mjafton të hapet uebfaqja dhe të nisë kërkimi në të.

Por, pa llogari përdoruesit nuk do të mund t’i ruajnë kërkimet paraprake.

Kompania OpenAI ka thënë se nëpërmjet kësaj përdoruesit mund të shfrytëzojnë inteligjencën artificiale pa pasur nevojë të identifikohen.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA