23.4 C
Pristina
E premte, 12 Korrik, 2024

Burri ushtron dhunë ndaj gruas në Prishtinë, ajo tenton të vetëvritet

Një grua në Prishtinë ka denoncuar burrin e saj për dhunë. E njëjta, sipas Policisë së Kosovës kishte tentuar të bëjë vetëvrasje.

Policia njofton se i dyshuari është arrestuar dhe është dërguar në mbajtje.

Njoftimi i Policisë:

· Prishtinë 18.11.2023 – 03:30. Viktima femër kosovare raporton se burri i saj ka ushtruar dhunë ndaj viktimës si pasojë e kësaj viktima kishte tentuar të bëjë vetëvrasje. I dyshuari është arrestuar dhe dërgohet në mbajtje.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA