11.5 C
Pristina
E enjte, 22 Shkurt, 2024

Brenda 24 orëve u mblodhën 40.000 euro për shërimin e Berat Sef Gashit, Robi falënderon donatorët

Robert Bojaj, autor i emisionit “n’Frekuencë me Robin’ përmes një shkrimi në llogarinë e tij në Facebook, njoftoi se falë iniciativës së Zymer Gashit, Vjollca Deliut dhe shumë njerëzve të tjerë vullnetmirë, arritën të grumbullonin 40.000 euro brenda 24 ore, për shërimin e Berat Sef Gashit.

Për Beratin u kërkua ndihmë financiare pasi ai kishte pësuar një sulm në tru dhe për shërimin e tij nevojitej trajtim jashtë vendit, kostoja e të cilës shkonte deri në 40.000 euro.

Robi gjatë emisionit të sotëm falënderoi të gjithë donatorët, derisa përmendi edhe falënderimet e familjes së Beratit drejtuar donatorëve. /atvlive.tv/

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA