21 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

ATVLive

ATV është projekt medial i themeluar nga “Media Invest”. Me një ekip të dëshmuar në fushën e medias, me skemë programore shumë dimensionale, ATV do të kultivojë standarde të larta profesionale, duke raportuar nga Kosova, rajoni dhe bota.

Vetëm edhe nesër afat për pagesën e tatimit në pronë, gjoba e interes për ata që s’paguajnë

Qytetarët kanë afat vetëm edhe nesër që ta kryejnë pagësën e këstit të parë të tatimit në pronë për vitin 2023. Ata që s’e...

Shumë kosovarë ia mësyjnë Shqipërisë për 1 Maj, kolona në Kalimash

Një numër i madh i kosovarëve ia kanë mësyrë Shqipërisë, duket për të kaluar festën e 1 Majit, e cila lidhet me vikendin. Derisa në...

Ish-dhëndri nga Kosova i vë zjarrin shtëpisë së vjehrrit në Vlorë

Ish-dhëndri i familjes së Luftie Fanaj, Haki Bajrami nga Kosova, dyshohet se pas konflikteve fizike me ish-nusen e tij dhe familjarët e saj, ka...

​Për dy vjet 10 takime, Kurti me Dendias flasin për zhvillimet e fundit në Kosovë

Në ditën e dytë të pjesëmarrjes në Forumin Ekonomik në Delphi, kryeministri Albin Kurti, u takua me ministrin e Punëve të Jashtme të Greqisë,...

Redzepi: Kosovën e shoh si shtet multietnik dhe demokratik

Zëvendëskryeministrja për Çështje të Pakicave dhe të Drejtat e Njeriut, Emilija Redzepi, në një intervistë për emisionin A23 në ATV, tha se Kosovën e...

Redzepi: Qeveria Kurti po i trajton të barabartë të gjithë qytetarët

Zëvendëskryeministrja për Çështje të Pakicave dhe të Drejtat e Njeriut, Emilija Redzepi, në një intervistë për emisionin A23 në ATV, mirëpriti vendimin e fundit...
spot_img