23.4 C
Pristina
E shtunë, 13 Korrik, 2024

“Ato pare që po i merr, kanë me t’u ba vitra”, përplasje verbale mes babait të Marigona Osmanit dhe avokatit të Dardan Krivaçës

Në Gjykatën Themelore të Ferizajt po mbahet sot seanca e rigjykimit të Dardan Krivaçës dhe Arbër Sejdiut, të akuzuar për dhunim dhe vrasjen e 18-vjeçares, Marigona Osmanit, në gusht të vitit 2021. 

Kjo seancë nisi me një incident, pasi që avokati i të akuzuarit Dardan Krivaça, Skender Musa kishte hyre duke buzëqeshur në sallë. I menjëhershëm ka qenë reagimi i babait të Marigona Osmanit.

“Ato pare që po i merr, kanë me t’u ba vitra”, i tha babai i Marigona Osmanit avokatit të Dardan Krivaçës.

Në pamjet e siguruara nga ATV, shihet se pas kësaj përplasje verbale me avokatin Skender Musa, mbajtësit e rendit provojnë ta qetësojnë babain e Marigona Osmanit.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA