1.4 C
Pristina
E enjte, 7 Dhjetor, 2023
spot_img

Ardian Kastrati për Vjosa Osmanin: Sa herë me del në televizor, e ndërroj kanalin

Deputeti i PDK-së, Ardian Kastrati, në emisionin LIBERO në ATV, tha se sa herë i shfaqet presidentja Osmani në televizor, ai ë ndërron kanalin.

Këtë veprim ai thotë se e bënë për shkak se sipas tij, ajo nuk ka prodhuar ndonjëherë ndonjë ide, por vetëm lajme.

“Unë për Vjosa Osmanin kam mendimin tim, politik dhe e kam thënë jo njëherë, por dy mijë herë. Nuk është se unë i frigohem autoriteteve politike. Kur Vjosa Osmani flet, unë e ndërroj kanalin televiziv, sepse Vjosa Osmani nuk prodhon ide, prodhon lajme. Ajo ka ardhë në pushtet me të vetmin oksigjen që emrin e ka pasur Hashim Thaçi e Kadri Veseli, duke i fy ata. Ma trego një ide dhe një vizion që ka jepë si alternativë në aktualitetin politik ku gjindet, por ka heshtë siç po e quajnë noterë të Albin Kurtit”, tha Kastrati. /atvlive.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA