11.7 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

Aktorja e famshme zbulon se është prekur nga kanceri në gji

Aktorja Olivia Munn ka njoftuar se është diagnostikuar me kancer në gji.

Ylli 43-vjeçar zbuloi se ajo i është nënshtruar një operacioni dhe një mastektomie të dyfishtë, pasi një mamografi vitin e kaluar çoi në diagnozën.

“Në dhjetë muajt e fundit kam pasur katër operacione, aq shumë ditë të kaluara në shtrat që as nuk mund t’i numëroj dhe kam mësuar më shumë për kancerin, trajtimin e kancerit dhe hormonet sesa mund ta imagjinoja ndonjëherë,” ndau Munn në një postim në Instagram.

Ajo tha se diagnoza e saj erdhi pasi gjinekologu i saj vendosi të llogarisë rezultatin e vlerësimit të rrezikut të kancerit të gjirit.

“Është fakt që më shpëtoi jetën”.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA