Adelina Tahiri përjeton tmerrin nga përmbytjet masive në Dubai

Stuhia që ka përfshirë Emiratet e Bashkuara Arabe, vazhdon ta kërcënojë vendin edhe më shumë duke shkaktuar përmbytje masive. Fluturimet ajrore janë anuluar për shkak se aeroporti është përfshirë tërësisht nga uji.

Ndërkohë rrjetet sociale janë mbushur me pamje tronditëse nga Dubai, ku vendi që jemi mësuar ta shohim mbi luks, shfaqet i zhytur nën ujë.

Në Dubai momentalisht ndodhet edhe këngëtarja shqiptare, Adelina Tahiri e cila ka ndarë gjithashtu në InstaStoy disa pamje nga përmbytjet.

Nga postimet e pak ditëve më parë, Adelina ka treguar se në Dubai ndodhet me familjen dhe ka publikuar edhe foto me të birin. Prandaj gjendja mund të jetë më e rënduar për këngëtaren.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

26 vjet nga masakra në Lybeniq

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA