18.4 C
Pristina
E shtunë, 13 Korrik, 2024

A jeni gati për të fituar me Rugove?

E SPONSORIZUAR

Të premten, më 21 Qershor, përgatituni për një ngjarje që do të ndryshojë rrjedhën e verës tuaj! Në TV Dukagjini, në emisionin Reload, prej orës 15:30, do të bëhet përzgjedhja e fituesëve të lojës së madhe shpërblyese të organizuar nga Korporata Rugove.

Kjo lojë shpërblyese e jashtëzakonshme sjell me vete një varg shpërblimesh që do t’i bëjnë ëndrrat tuaja realitet.

A jeni gati për të udhëtuar në disa nga qytetet më mahnitëse të botës? Nëse po, atëherë mbani frymën!

Kjo lojë shpërblyese e jashtëzakonshme sjell me vete një varg shpërblimesh që do t’i bëjnë ëndrrat tuaja realitet. A jeni gati për të udhëtuar në disa nga qytetet më mahnitëse të botës? Nëse po, atëherë mbani frymën!

Korporata Rugove ju mundëson të bëheni fitues i shumë udhëtimeve magjepsëse për çifte si:

Udhëtim për 5 Çifte në Romë – Ndjeni magjinë e qytetit të përjetshëm dhe përjetoni historinë e lashtë të Romës.

Udhëtim për 5 Çifte në Paris – Udhëtoni në qytetin e dashurisë dhe zbulojeni bukurinë e pafundme të Parisit.

Udhëtim për 5 Çifte në Barcelonë – Shijoni arkitekturën madhështore të Gaudit dhe atmosferën e gjallë të Barcelonës.

Udhëtim për 5 Çifte në Budapest – Përjetoni bukurinë e Danubit dhe madhështinë e Budapestit.

Përpos shpërblimeve më lartë, juve ju presin edhe shumë dhurata tjera si:

30x Trotinetë Birdie për fëmijë, për t’u dhuruar fëmijëve tuaj çastet e paharrueshme të lirisë dhe kënaqësisë me këto trotineta të shkëlqyera.

10x Skuter Elektrik Yadea G5, për ta liruar veten nga trafiku dhe për të përjetuar udhëtimet e qeta dhe të shpejta me këta skuterë elektrikë të mahnitshëm.

1x Mondial Pagani 1948 125cc, për të apasionuarit pas motorëve, ky është një shpërblim që do t’ju bëjë të ndiheni të pamposhtur në rrugë!

Mos e humbisni këtë mundësi unike! Kush e di? Pikërisht ju mund të jeni fituesi që do ta shijojë një nga këto shpërblime fantastike.

Me Rugove, çdo moment është një shans për të fituar dhe për të përjetuar diçka të jashtëzakonshme.

Fito me Rugove!

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA