19.2 C
Pristina
E premte, 2 Qershor, 2023

​Zhgënjehet Ronaldo, kërkon largimin nga Al-Nassri

Cristiano Ronaldo raportohet se është i zhgënjyer me aventurën në Arabinë Saudite dhe po kërkon që të largohet nga Al-Nassri këtë verë, raporton gazeta spanjolle “Mundo Deportivo”.

Portugezi thuhet se është lodhur nga tretmani i tij në Arabinë Saudite dhe në mënyrë ideale do të donte të kthehej në Evropë, pasi u largua nga Manchester United në janar, përcjellë KosovaPress.

Deri më tani nuk ka raportime se ndonjë skuadër e madhe evropiane është e interesuar për të pasur kartonin e yllit portugez, sidomos kur dihet paga e lartë që kërkon ai.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_img

LAJME TË TJERA