U bë virale video për shkak të zërit të tij duke fotografuar banoren e Big Brother, reagon për herë të parë

Modelja e njohur Gresa Hoti e cila ishte banore e shtëpisë së “Big Brother Vip Kosova”, ka realizuar një fotosesion gjatë qëndrimit në shtëpi. Gjatë realizimit, gjithë vëmendjen e mori fotografi i njohur Artan Korenica.

“Ehë, perfekt, qaty, qo mjekrën, najs najs…”, ishin vetëm disa nga fjalët që kishte përdorur dhe me të cilat u bë viral në TikTok.

Ai të premten ishte i ftuar në emisionin “LIBERO”, ku mes tjerash iu publikua video e cila bëri bujë të madhe, e për këtë gjë, ai foli për herë të parë.

“…Kjo është punë e imja. Unë gjithmonë them kjo është pjesë e procesit që unë as nuk e kontrolloj, nuk e di as çka jam t’u fol…”, theksoi Korenica.

Vlen të theksohet se fotografi i njohur Artan Korenica në ambientet e Muzeut Etnologjik të Kosovës, ka realizuar ekspozitën “Mirë se vini në tavolinë”.

Krahas ekspozitës, është shfaqur edhe filmi 12 minuta që ilustron përditshmërinë e një prej nënave kosovare, që lufta e ka lënë pa familjarët e saj.

Në këtë ngjarje ishin të pranishëm edhe shumë personalitete të njohura publike përfshirë kryeministrin e Kosovës, Albin Kurtin, ministrin e Kulturës, Rinisë dhe Sportit Hajrulla Ceku dhe zëvendësministren e MKRS, Daulina Osmani.

Për ta shikuar videon, klikoni në linkun e mëposhtëm:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA