12.9 C
Pristina
E hënë, 2 Tetor, 2023

Si t’i qasemi punës e cila na jep stres?

Psikologu Vigan Behluli ka thënë se balance në mes të punës dhe jetës personale ndihmon qasje më të mirë në punë.

Ai në “Libero me Resul Sinanin” në ATV ka thënë se kjo e zgjidhja më e mirë për personat që dëshirojnë të ndërtojnë karrierë.

“Duhet të bëhet një balancë në mes të jetës profesionale dhe jetës personale”, ka thënë Behluli në Libero.

Sipas tij, stresi nuk është i dëmshëm, ai është që njeriun e detyron të lëviz në punët e tij. /ATV LIVE/

 

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

LAJME TË TJERA