19.5 C
Pristina
E premte, 21 Qershor, 2024

Rrebeshe shiu dhe bubullima, ky do të jetë moti për sot

Rrebeshe shiu dhe bubullima parashihen pasditen e sotme.

Vende-vende reshjet edhe mund të jenë paksa më intenzive. Temperaturat minimale zbresin në 9C e 11C, derisa ato maksimale arrinë deri në 24C e 25C.

Rrebeshe dhe bubullima do të ketë edhe të dielën.

“Ditën e diel rrebeshe më të shumta shiu dhe bubullima përfshinë edhe pjesë tjera të vendit, ndërkohë që temperaturat zbresin në 20C e 22C.  Ditën e hënë mundësi për mot relativisht më stabil, me më shumë intervale me diell, e temperaturat sërish rriten në 23C e 24C.  Nga dita e martë sërish mundësi për rrebeshe të shiut orëve të pasdites”, thuhet në njoftim.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA