11.3 C
Pristina
E shtunë, 25 Maj, 2024

Ronaldos i zbehen gjasat për titull me Al Nassrin

Al Nassri i Cristiano Ronaldos u mposht mbrëmë nga Al Hilal, dhe kjo gjë e la tejet të zemëruar Cristiano Ronaldon.

Odion Ighalo shënoi dy herë nga penalltia, kështu duke e ndihmuar Al Hilalin të fitojë 2:0 ndaj Al Nassrit, transmeton KP.

Kjo humbje ia zbehu gjasat për titull skuadrës së Al Nassrit, ku tani qëndron në pozitën e dytë me 53 pikë, tre sosh larg liderit, Al Ittihad që ka një ndeshje më pak të zhvilluar.

Po ashtu, kjo ishte ndeshja e dytë me radhë pa fitore e Ronaldos dhe skuadrës së Al Nassrit, pas barazimit 0:0 në xhiron e kaluar kundër Al Feihas.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA