12.7 C
Pristina
E shtunë, 25 Maj, 2024

Rita dhe Taika ishin miq, para se të lidheshin

Në një intervistë për revistën “Glamour”, Rita Ora foli se si ajo dhe Taika Waititi, nga miq të mirë , përfunduan të martuar me të.

Ajo tregoi se gjithçka ndodhi spontanisht pa asnjë përpjekje për diçka më tepër se miq.

Rita tha se që të dy, janë shumë pasionant dhe të njëjtë në shumicën e mendimeve dhe kjo ka bërë që ata të kenë ndjenja për njëri tjetrin.

Ndërsa Taika tha: “Ne filluam të bisedonim dhe për tre vitet e gjysmë ne ishim thjesht shokë të mirë. Ne kishim marrëdhënie me njerëz tjerë, të dy’’. “Më pëlqen fakti që të dy punojmë shumë, të dy kemi punët tona dhe jemi të pavarur dhe jemi miqtë më të mirë’’,– shtoi ai.

Sa i përket martesës me regjisorin, Rita tha se ishte siç gjithnjë e kishte paramenduar, bukur dhe gjithçka perfekte.

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA