19.2 C
Pristina
E premte, 2 Qershor, 2023

“O Xhevdet, pse s’po e përmend…”, përplasje e ashpër mes Halitit e Pozharit

Në emisionin DIREKT në ATV, ka ndodhur një debat i ashpër mes analistit Xhevdet Pozhari dhe gazetares Albina Haliti.

Pozhari akuzoi qeverisjen e Isa Mustafës për marrëveshjet e më hershme me Serbinë, ndërsa Haliti ia ktheu se pse ai nuk po akuzon qeveritë tjera, por po flet për Qeverinë Mustafa.

“O Xhevdet, po flet për Isa Mustafën, një kryeministër që ka qenë qe sa vite. Pse s’po flet për qeverinë Haradinaj, Qeveria Kurti 1, Qeveria Hoti, pse po kthehesh të Isa Mustafa. Me u kthy të Isa Mustafa është një regres shumë i madh”, i tha gazetarja Haliti.

“Thirre zotrin Haradinaj, edhe kur e thirrë zotrin Mustafa, ballafaqohu me neve që t’ia japim argumentet, mos t’ia lëmë atij sallamadi”, ia ktheu Pozhari. /atvlive.tv

Emisionin e plotë e gjeni në videon më poshtë:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_img

LAJME TË TJERA