11.7 C
Pristina
E enjte, 18 Prill, 2024

Merr fund bashkëpunimi i Gresa Pallaskës me Naser Rafunën në ‘Çka ka shpija’

Aktorët e njohur, Gresa Pallasku dhe Naser Rafuna ishin dyshja e serialit më të popullarizuar vendor ‘Çka ka shpija’, por që së fundmi kanë ndarë rrugët mes tyre.

Prej disa javësh është shënuar një mungesë e aktores në serial, e cila nuk ka ardhur rastësisht. Siç raportojnë mediat, Gresa ka ndarë rrugët me produksionin dhe si duket kjo ka ndodhur jo në mënyrën më paqësore të mundshme, pas një bashkëpunimi për më shumë se një dekadë.

Madje, Gresa ka vendosur që Naserin të largoj edhe nga rrjetet e saj sociale.

Aktorët nuk kanë bërë të ditur arsyen për prishjen e raportit,por një është e ditur pas vendimit të tyre, bashkë nuk do ti shohim.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA