12.9 C
Pristina
E hënë, 2 Tetor, 2023

Margot Robbie: Nuk doja të ëndërroja të isha barbie

Tashmë dihet se Margot Robbie do të luaj rolin e Barbie, për këtë, ajo foli për VOUGE. Ajo theksoi se si fëmijë nuk kishte ëndërruar të kishte Barbie.

“Nuk doja të luaja ndonjëherë Barbie, apo të ëndërroja të isha Barbie, apo diçka të tillë. Kjo do të tingëllojë budallallëk, por me të vërtetë as që kam menduar të luaj”, u shpreh aktorja.

Ajo deklaroi se ky film do të ketë një ndikim të jashtëzakonshëm tek publiku, veçanërisht tek fëmijët.

Kukulla ‘’Barbie”, pati debutimin në vitin 1959 në Panairin Ndërkombëtar të Lojërave në New York dhe që nga ajo kohë është shndërruar në një fenomen mbarëkombëtar.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

LAJME TË TJERA