11.3 C
Pristina
E shtunë, 25 Maj, 2024

Katy Perry po akuzohet nga fansat për bullëzim

Katy Perry, e cila është pjesë e jurisë së spektaklit “American Idol”, po kritikohet nga shikuesit, sa i përket disa komenteve që ajo i ka bërë për konkurrentët pjesëmarrës në këtë edicion.

Konkretisht, Katy bëri një shaka për dhëmbët e njërës prej konkurrenteve dhe me një nënë të re në moshë.

Disa komentues bëjnë thirrje që ajo të kërkoj falje publikisht pasi edhe një tjetër konkurrente kishte qarë për shkak të komenteve të vrazhda që këngëtarja pati për të.

Deri tashti, Katy Perry nuk i është përgjigjur publikisht kritikave.

Katy ka vite që vazhdon të flas për rëndësinë e shëndetit të saj mendor dhe në vitin 2017 pushoi nga muzika dhe jeta publike pas ndarjes me Orlando Bloom.

Rikthimi i saj në skenën muzikore ishte në vitin 2019 me këngën ‘’Never Really Over’’./atvlive.tv/

Për më shumë ndiqni videon e mëposhtme:

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA