19.6 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

​Ja kur zhvillohet finalja e dytë mes Pejës dhe Trepçës

Trepça ka fituar betejën e parë të serisë finale të “Play-off”-it. Mitrovicasit mundën Pejën me rezultat 94:86 (24:19, 23:29, 18:21, 29:17), duke kaluar në epërsi prej 1:0, kurse sfida e radhës zhvillohet në Pejë.

Në palestrën “Minatori” në Mitrovicë mbretëroi një atmosferë e zjarrtë nga tifozët e pranishëm aty që e stërmbushën sallën, teksa në parket u zhvilluar një dyluftim i ashpër mes dy ekipeve nga fillimi deri në fund të ndeshjes, raporton KosovaPress.

Ballafaqimi i dytë mes këtyre dy skuadrave do të zhvillohet të dielën, ndërsa kampion shpallet skuadra që arrin tri fitore.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA