19.6 C
Pristina
E hënë, 17 Qershor, 2024

Hailey dhe Justin Bieber po bëhen prindër për herë të parë

Dyshja e njohur, Justin Bieber dhe Hailey Baldwin Bieber janë në pritje të fëmijës së tyre të parë.

Këtë lajm, çifti e konfirmoi përmes Instagramit, ku modelja shfaqet me barkun e rrumbullakosur.

Ndryshe, Hailey dhe Justin kanë qenë shumë të hapur për dëshirën për të pasur fëmijë.

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img
spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

Parashikimi i motit për sot

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA