Fillon ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të Policisë së Kosovës

Me një minutë heshtje për policët e rënë në detyrë, në sallën “1 Tetori” në Prishtinë, ka filluar ceremonia e diplomimit të gjeneratës së 59-të të Policisë së Kosovës, raporton ATV.

Në këtë ceremoni po marrin pjesë personalitete të larta shtetërore dhe ndërkombëtare, familjarë të zyrtarëve policorë që do të diplomojnë dhe eprorë të Policisë së Kosovës.

Pas ceremonisë do të shpërndahen edhe certifikatat për 445 kadetët e diplomuar. /atvlive.tv

Klikoni KËTU për t’u bërë pjesë e kanalit zyrtar të ATVLIVE.TV në Viber.

Bëni Subscribe në kanalin zyrtar të ATV-së në YouTube – Kliko KËTU

LAJME TË TJERA

spot_img

PUBLIKUAR SË FUNDI

spot_imgspot_img
spot_img

LAJME TË TJERA